Послуги

Виберіть найкраще рішення натяжних стель для Вашої оселі!

Продукція

Ми займаємось продажем і встановленням натяжних стель в м. Вінниця. У нас є власне виробництво натяжних стель, що дозволяє реалізовувати різні дизайнерські рішення. В компанії KIVI працюють фахівці високої кваліфікації, цех забезпечений профільним обладнанням, матеріали стель  сертифіковані.
До вашої уваги пропонуємо можливі рішення дизайну стель за їх фактурою:

Матова натяжна стеля

Матова натяжна стеля

Матова натяжна стеля чудово виглядає у вітальні, спальні, кухні або ванній. Зовні його поверхня нагадує побілену і пофарбовану стелю

Сатинова натяжна стеля

Сатинова натяжна стеля

Сатинові натяжні стелі імітують поверхню шовкової тканини. Він має легке напівмерехтіння, що забезпечує м'яке розсіювання світла в кімнаті

Гланцева натяжна стеля

Глянцева натяжна стеля

Глянцеве полотно має ідеально рівну лакову поверхню. Їхня поверхня добре відбиває світло, внаслідок чого приміщення стає світлішим і просторішим.

Натяжна стеля з фотодруком

Натяжні Стелі з нанесенням фотодруку

Фотодрук на натяжних стелях – чудовий спосіб створення індивідуального дизайну. Можливість вибору будь-якого малюнка на натяжну стелю за вашим бажанням!

Напівпрозора натяжна стеля

Напівпрозора натяжна стеля

Завдяки особливості напівпрозорого полотна вдається створити ефект яскравих панелей, що випромінюють світло. Варіанти оформлення обмежуються лише фантазією

Перфорована натяжна стеля

Перфоровані натяжні стелі

Перфорована натяжна стеля складається з двох полотен. Комбінація двох рівнів, різних текстур полотен та кольорів створює унікальний ефект із додатковим об'ємом та глибиною.

Сучасні дизайнерські рішення

Крім фактури Ви також можете вибрати сучасну технологію монтажу та тип освітлення:

Світлові лінії flexy

Світлові лінії Flexy

Легкі алюмінієві профілі, які дозволяють виготовляти криволінійні ділянки в горизонтальній та вертикальній площинах зроблять вашу стелю досить оригінальним дизайнерським рішенням

Ширяюча натяжна стеля

Ширяюча натяжна стеля

Проміжок між стіною і полотном створює ефект, за рахунок якого і виходить той самий візуальний образ ширяючої стелі. Технологія створює ілюзію, ніби стеля ширяє в просторі, не торкаючись стін.

Дворівнева натяжна стеля

Дворівнева натяжна стеля

Це сучасний дизайнерський прийом, що дозволяє не просто приховати недосконалості стелі, а й створити ефектний інтер'єр з гарним освітленням. Особливістю цієї стелі є кріплення двох полотен на двох різних рівнях

Тіньова натяжна стеля

Тіньові натяжні стелі

При такому монтажі стелі між стіною та полотном залишається невеликий, акуратний проміжок. Візуально вони не доторкаються. Це виглядає незвично та стильно.

Трекове освітлення

Трекові та нішеві системи освітлення

Одне з останніх рішень – використання спеціальних профілів, які дозволяють створювати акуратні ніші в натяжній стелі. Вони зручні у використанні, їх можна пересувати вздовж смуги та змінювати кут освітлення

Прихований карниз

Приховані карнизи в натяжній стелі

Невидимі карнизи у поєднанні з натяжною стелею можуть створити повітряний та невагомий інтер'єр, приміщення буде виглядати більш просторим та високим.

Часті питання щодо натяжних стель

Натяжна стеля не потребує особливого догляду. Але якщо виникла така необхідність, використовуйте рідкі миючі засоби без барвників на основі спирту, наприклад, засоби для миття вікон. Протирати стелю рекомендуємо м’якою серветкою з мікрофібри.

Натяжна стеля опуститься щонайменше на висоту стінового монтажного профілю, висота якого становить 4 см. Також слід враховувати висоту конструкцій для монтажу люстри та світильників. Остаточний вердикт зможе дати майстер, який виконує замір.

В ідеалі натяжну стелю слід встановлювати, коли закінчено всі роботи, пов’язані з пилом, і стіни підготовлені під фарбування або обклеювання шпалерами.

Бажано відразу встановити шафу-купе, передбачивши в ньому зверху фальш-панель, до якої згодом буде прикріплено профіль натяжної стелі.

Кімнату, де проводитиметься монтаж натяжної стелі, рекомендується максимально звільнити від меблів. Якщо такої можливості немає, то як мінімум накрити предмети, які мають ймовірність пошкодження високою температурою і створити доступ до стін приміщення.

Їх можна встановлювати в будь-яких приміщеннях крім приміщень із підвищеною температурою, наприклад, в сауні.

Підійде більшість вбудованих світильників. Єдина умова – потужність лампи не повинна бути більшою за 40 Вт.

Перше, що потрібно зробити в такій ситуації, це заклеїти розрив широким канцелярським скотчем, щоб запобігти його збільшенню. Після цього потрібно проконсультуватися з фахівцями, але якщо говорити загалом, стелю потрібно буде або перетягувати, або замінити.

Спочатку потрібно поклеїти плитку, оскільки плитку важче демонтувати, а потім вже встановлювати стелю

Так, натяжну стелю можна встановлювати на кухню.

Вставка – це спеціальна стрічка, яка закриває щілину між стіною та стелею, що утворюється через кривизну стіни.

Телефонуйте!

Та викликайте замірника безкоштовно, щоб визначитися з конструкцією та зробити замовлення

Залиште заявку

Залиште своє повідомлення у цій формі, ми отримаємо його на e-mail та обов'язково Вам відповімо!

;